Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem? Teraz, zanim zdecydujesz się na wycieczkę z przewodnikiem, możesz skorzystać z naszych wycieczek po Krakowie on-line.

Poznaj magiczny Kraków dzięki naszym filmikom. Zobacz co ciekawego dla Ciebie przygotowaliśmy. A jeżeli myślisz, że to wszystko i już niczym więcej nie jesteśmy w stanie Cię zaskoczyć – koniecznie musisz umówić się z nami na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem.

Usłysz, jak o zwiedzaniu Krakowa, opowiadaliśmy w radio Kraków

Poznaj szczegóły w tym wpisie: Krakkos w Radio Kraków.

Zwiedzanie Krakowa on-line

Zobacz pierwszy film gdzie przekonasz się jak wygląda zwiedzanie Krakowa online. W pierwszym odcinku naszej serii filmów odwiedzimy Trakt Królewski. Niesamowicie ciekawy spacer który łączy zamek na Wawelu z Rynkiem Głównym.

Dowiedz się więcej: Zwiedzanie Drogi Królewskiej

Drugi film prezentujący dzielnicę uniwersytecką

Drugi filmik prezentujący zwiedzanie Krakowa on-line. W tym odcinku opowiemy nieco o dzielnicy uniwersyteckiej Krakowa. Biorąc pod uwagę, że w Krakowie istnieje jeden z najstarszych Uniwersytetów na świecie – na pewno jest o czym posłucha.

Dowiedz się więcej: Zwiedzanie szlakiem noblistów

Szlak Muzeów oraz Kamienica Hipolitów

Trzeci już z kolei filmik prezentujący zwiedzanie Krakowa. Tym razem opowiadamy o muzeach w Krakowie oraz o kamienicy Hipolitów. Jakie ciekawe historie wiążą się z tym miejscem? Czy zwykła kamienica może być niezwykła?

Dowiedz się więcej: Zwiedzanie muzeów

Spacer po Rynku Głównym

Czwarta część naszej serii w której możecie zwiedzić Kraków nie wychodząc z domu! Tym razem celem naszej wycieczki jest serce Krakowa – Rynek Główny. Zobacz co ciekawego skrywa największy były plan handlowy w Krakowie!

Dowiedz się więcej: Zwiedzanie Rynku Głównego

Zwiedzanie podziemi Rynku Głównego

Kolejna część naszego cyklu w którym opowiadamy o ciekawych miejscach w Krakowie. Tym razem kontynuujemy spacer po Rynku Głównym w Krakowie z tym, że pod jego powierzchnią. Zobacz jakie ciekawostki kryje Podziemie Rynku Głównego. Zobacz to, czego nie widać na codzień!

Dowiedz się więcej: Zwiedzanie podziemi Rynku Głównego

Zwiedzanie Kazimierza

Krakowska dzielnica Kazimierz to jeden wielki zabytek który po prostu musisz zobaczyć odwiedzając Kraków. Zobacz na naszym kolejnym wideo jakie atrakcje i zabytki czekają na Ciebie w czasie zwiedzania Kazimierza. W tej dzielnicy nie da się nudzić! Za dnia – możesz zwiedzać rozliczne zabytki a w nocy poznać jak żyje Kazimierz nocą.

Dowiedz się więcej: Zwiedzanie Kazimierza