Opinie o Krakkos

Zobacz jak oceniają nas nasi klienci.

Miałem to szczęście, że wędrowałem sam ze wspaniałą przewodniczką. Kasia podczas spaceru pokazała mi Kraków. Mimo zimnej aury (1 stycznia 2016) było wspaniale. Rozgrzaliśmy się w cieple miłej kawiarenki. Kasiu, dziękuję. Kto trafi na Kasię - będzie usatysfakcjonowany"
Aleksander Doba
podróżnik, kajakarz, Podróżnik Roku 2015
Drogi panie Marcinie (pozwolę sobie już na taką zażyłość - w końcu wspólne 6 godzin zobowiązuje 🙂 ) jest Pan NAJLEPSZYM przewodnikiem nie tylko w Krakowie, ale i w Polsce 🙂 tak entuzjastycznego opowiadania, z taką werwą, uśmiechem, dowcipem, z tak ujmującym podejściem do KAŻDEGO uczestnika naszej pielgrzymki, to nie spotkałam nigdy i obawiam się, że już też nie spotkam (chyba że znów pojadę do Krakowa i będę dopominać się o Pana 🙂 ) Było CUDOWNIE!! Zaspokoił Pan moją ciekawość turystyczną, zabarwił to pięknie legendami, opowiastkami, tudzież historyjkami, ubawił nas Pan swoim podejściem do nas - tańczeniem z nami na rynku, całowaniem w dłonie "szanownych pań", zaglądaniem głęboko w oczy 😉 ale też, co rzadko spotykane, była Pan tak naturalnie czarujący, że wstyd się przyznać, ale z żalem się z Panem rozstawałam. Polecam z całego serca Pana Marcina z KRAKKOS do wspólnego zwiedzania Krakowa - daję sobie rękę odciąć, gwarantując przeżycia na najwyższym poziomie. Cała nasza 52-osobowa wycieczka do ostatniego kilometra do domu wspominała Pana przewodnika jako najlepszą "atrakcję" Krakowa 🙂 Pozdrawiam i POLECAM za całego serca!!!
Anna Fabrykiewiecz
turystka z Gruty
Jest w Krakowie przewodniczka doskonała i nazywa się Katarzyna Kos. Wybrałem p. Kasię zgodnie z otrzymaną rekomendacją i dziś mogę śmiało stwierdzić, że wypełniła swoje zadanie wzorowo. Mam tu na myśli jej kreatywność i innowacyjność, która w połączeniu z pełnym profesjonalizmem powoduje, że czas przy p. Kasi mija szybko i niepostrzeżenie. Ta „Prawdziwa Skarbnica Wiedzy” sprawia, że poznawanie miasta z nią to prawdziwa przyjemność i zaszczyt. I przez kilka godzin razem z naszą Przewodniczką eksplorowaliśmy miasto.
Jack Grabowski
The New York Times
Wielokrotnie, jako organizator przyjazdów do Krakowa różnych grup Polaków mieszkających za naszą wschodnią granicą, korzystałem z usług firmy KraKkos i jej przewodników - było zawsze profesjonalnie, ciekawie, mądrze, z poczuciem humoru, z wyczuciem grup, elastycznie i … w bardzo rozsądnej cenie 🙂. Szczerze polecam!
Robert Martin
Latem 2014 roku wybraliśmy się z grupą młodzieży z Zespołu Pieśni i Tańca Tatry, Windsor, Kanada, na wycieczkę do Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia i Zakopanego. Skontaktowałam się z Kasią przed wyjazdem i od razu wiedziałam, że jest to osoba bardzo odpowiedzialna i będziemy zadowoleni z wycieczki. Kasia pokazała nam wszystko, co najpiękniejsze w Krakowie. Wieczorem zabrała naszą młodzież na tańce. Zabawa musiała być wspaniała, bo do dzisiaj to wspominają. Z Krakowa pojechaliśmy z Kasią na spływ Dunajcem i do Zakopanego. Tam byliśmy w karczmie na naszej ostatniej kolacji, trochę potańczyliśmy, ale jakoś ciężko nam było się rozstawać. Po kolacji młodzi wybrali się z Kasią do miasta, aby zobaczyć jak się bawią w Zakopanem. Kasia rano wracała do Krakowa, i wszyscy mieliśmy łzy w oczach, bo było nam z Nią bardzo fajnie i czuliśmy się swojsko i bezpiecznie. Dla mnie – kierownika grupy, bezpieczeństwo naszej młodzieży było bardzo ważne. Wiedziałam jednak, że jak poszli wieczorem z Kasią, to wrócą cali i zdrowi. Jak chcecie zwiedzać Kraków, to tylko z Kasią. Jest wykształcona, młoda, energiczna i potrafi się dostosować do możliwości i tempa grupy. Polecamy
Maria Kulesza
coordinator Zespól Pieśni i Tańca Tatry, Windsor, ON, Canada