Wycieczki z przewodnikiem w trakcie ferii 2019

Jeśli chcesz interesująco i w nietuzinkowy sposób spędzić ferie zimowe, lubisz podróżować po Polsce i poznawać ciekawe miejsca – mamy dla Ciebie znakomitą propozycję – wybierz się na wycieczkę do Krakowa!

Zwiedzanie dawnej siedziby polskich władców z profesjonalnym przewodnikiem będzie niezapomnianym przeżyciem. Czy smok w zimie zieje ogniem? Który znany artysta jeździł ze Wzgórza Wawelskiego na sankach? W którym kościele nawet latem można znaleźć płatki śniegu? Jak wyglądały zabawki w średniowieczu? W którym miejscu odbywa się konkurs szopek krakowskich? W których krakowskich kawiarniach skosztujesz najpyszniejszej czekolady? Na te i wiele innych pytań odpowie profesjonalny, licencjonowany przewodnik po Krakowie.

atrakcje w Krakowie w trakcie ferii

Właśnie ferie zimowe to fantastyczny czas by z przewodnikiem zwiedzić magiczne, pełne sekretów i niezwykle ciekawych opowieści miasto królów. Czeka tutaj na Ciebie wiele atrakcji: m.in. multimedialne, nowoczesne Muzeum Podziemia Rynku, niesamowite królestwo klocków LEGO® – HistoryLand, gdzie dzięki ogromnym makietom i interaktywnym rozwiązaniom przeniesiesz się w odległe czasy, Żywe Muzeum Obwarzanka, w którym weźmiesz udział w warsztatach i dowiesz się wszystkiego o tym krakowskim przysmaku, czy Ciuciu Cukier Artist – Fabryka Cukierków ze swoimi wspaniałymi słodkimi pokazami oraz wiele wiele innych interesujących miejsc. Przede wszystkim jednak w ferie przygotujemy specjalnie dla Ciebie wyjątkową trasę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Możemy zaproponować szlak krakowskich legend przepełniony niesamowitymi opowieściami z dawnych lat, trasę ciekawostek, która zaskoczy nie jednego, czy spacer śladem najpiękniejszych zabytków Krakowa. Rodziny z dziećmi, grupy zorganizowane, kolonie, każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Dostosujemy trasy i czas zwiedzania do wieku naszych turystów.
atrakcje dla dzieci w Krakowie w trakcie ferii zimowych

Atrakcje dla dzieci w Krakowie w trakcie ferii
Zajmiemy się logistyką Twojego zwiedzania, opracujemy trasę, zarezerwujemy bilety wstępów, wskażemy godne polecenia hotele i restauracje. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i dołożymy wszelkich starań by czas ferii był dla Ciebie najprzyjemniejszy.

Zapraszamy na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem!

Comments are closed.